Przewodnik dla graczy kasynowych

Automaty Online Merkur Gaming

Jeśli chodzi o Merkur Gaming, to jest to marka, która zyskuje coraz to większą popularność. Zresztą, jeśli weźmiemy pod uwagę, że działają obecnie w ponad 40 krajach, siłą rzeczy dociera do nas prosty fakt: to gigant, z którego niemalże na pewno już korzystaliście, jeśli tylko widzieliście dużo wideo slotów lub trafiliście do punktów stacjonarnych, które oferują automaty. To właśnie ich pozycje są jednymi z kluczowych w tej materii. Korzyści jest tu bardzo wiele, zatem jeśli tylko szukacie udanej zabawy, radzimy pozostać z nami i przejrzeć wszelkie gry, które zaoferuje wam Merkur. Postaramy się sprawdzić każdy z tych slotów, ocenić czym są nacechowane i dlaczego budzą tak spore zainteresowanie wśród graczy z całego świata.

Automaty online Merkur Gaming

Automaty online Merkur GamingW naszym materiale sprawdzimy kilka rzeczy. Nie tylko ocenimy to, które automaty są najatrakcyjniejsze wizualnie, ale też przekonamy się, dlaczego tak się właśnie dzieje. Bądź co bądź w dobie tak ogromnej konkurencji, ciężko jest realnie wskazać, które pozycje są najlepsze i dlaczego tak się dzieje. Jeśli spojrzycie na NetEnt czy Thunderkick, które są bardzo chętnie wybierane ze względu na nowinki technologiczne, z których korzystają, szybko dotrze do was, że ich konkurencja, jak chociażby Playtech czy Microgaming, która z kolei odpowiada za jednorękiego bandytę, wcale nie jest gorsza. Tu zatem nie ma reguły i nikt nie powie wam wprost, że gra musi być rozbudowana lub szalenie prosta. Wszystko zależy od was. Liczy się zatem urozmaicenie i nie zamykanie się na jeden typ gracza. W tym akurat Merkur się sprawdza, co potwierdzili tworząc takie gry jak 221B Baker Street, 77 777 HD, Achilla HD, Aerik HD, Age of Machines czy kilkadziesiąt innych. Na stronie marki znajdziecie aż 23 strony ze spisem ich pozycji, co samo w sobie jest co najmniej imponujące.

Wymienimy wam kilka slotów wartych uwagi oraz sprawdzimy ich główne funkcjonalności. Na tej podstawie łatwiej ocenicie możliwości Merkur Gaming i sprawdzicie na własnej skórze jak prezentują się na tle konkurencji. Czy warto po nich sięgać? Oczywiście, kwestia tylko z jakich powodów się na to zdecydujecie

Najpopularniejsze video sloty od Merkur Gaming

Ancient Riches HD

Gra co prawda ma bardzo prosty wgląd w pole 5 do 3, ale oferuje zmiany plansz i niekoniecznie będzie nawiązywać wyłącznie do starożytności. Głównym bohaterem tej powieści będzie dzielny wojownik, którego życiowym celem będzie obrona swojej księżniczki. Znajdziecie tam trzy możliwe opcje wyboru, na 10, 20 i 30 zwycięskich układów, czyli tzw. Paylines. Do tego dochodzi oczywiście znak Scatter oraz Wild. Drugi z nich gwarantuje możliwość trybu re-spin, przy czym pojawi się tu także znaczek dodatkowy, który blokuje się na wszystkich polach, jeśli tylko uda się go wylosować. Tryb gry pozwala także na free games, czyli darmowe obroty. W zależności od tego czy wylosujecie 3, 4 lub 5 znaczków z tej kategorii możecie liczyć na 10, 25 oraz 100 obrotów!

Cash Line 27

Jest to jeden z największych klasyków na jakie traficie w sieci. Szalenie prosta szata graficzna będzie z wami od samego początku. Znajdziecie tam układ 3 na 3, a znakami głównymi są oczywiście owoce, które są tu jeszcze uzupełnione przez siódemki. Do symboli zaliczymy zatem wiśnie, cytryny, pomarańcze, śliwki, arbuza oraz właśnie 7. Gra ma jednak aż 27 zwycięskich układów, a symbol Wild uruchamia tu tzw. Tryb Mystery Win, powiększający wasze wygrane. Gra toczona jest w jakości HD, zatem nie utracicie tu absolutnie żadnej jakości zabawy.

221B Baker Street HD

To być może najpopularniejsza gra w Merkur Gaming, bo zresztą oddaje nam klimat londyńskiego szaleńcy, Kuby Rozpruwacza. Sama plansza ma bardzo mroczny układ 5 do 3, ale posiada jednocześnie najlepiej zaawansowaną graficznie i animacyjnie planszę ze wszystkich pozycji tej marki. Do wyboru macie 5, 10, 15 lub 20 zwycięskich układów, aczkolwiek to, ile ich będzie, wybiera zwykle operator. Główną opcją jest tu BigBen Feature, który pozwoli wamna zyskanie darmowych obrotów, których w zależności od tego ile znaczków wylosujecie może być od 2 do nawet 20. Każdy taki obrót gwarantuje dodatkowe bonusy. System pozwala także na Duel Bonus, który pozwala wam na rywalizację stróża prawa z przestępcom grasującym po mieście.

Dodatkowe rozwiązania występujące w grach

Jak zatem widzicie, opcji jest kilka, zwłaszcza, że niektóre znaki mają np. charakterystyczne rozwiązanie expanding. Pośród dodatkowych rozwiązań znajdziecie tu jeszcze tryby Wild, Scatter, Bonus, Free Spins czy Jackpot. Część z nich opisaliśmy, inne z kolei mogą wam zapewnić mnożniki nagród czy też włączyć dodatkową mini gierkę. Za jej sprawą lepiej poznacie i zrozumiecie slota, zyskując przy tym okazję do znacznie większych wygranych. Niewątpliwym atutem jest także to, że niektóre kasyna internetowe pozwalają wam na testowanie tych gier całkiem za darmo. O ile Merkur nie należy do studiów, które się tym szczycą, tak bez wątpienia będzie to pomysł pomocny. Nie musicie do niego zakładać konta, nie ma też żadnej konieczności dokonywania wpłaty. Trenujecie tak dużo jak tylko chcecie, w takie gry, które interesują was najbardziej. Bez ograniczeń czasowych oraz ilościowych przebrniecie przez mechanikę i animację, co potem, w grze za prawdziwą kasę, będzie niezwykle pomocne.

Wszystko to sprawia, że automaty online od Merkur będą czymś, co warto spróbować na własnej skórze. Systemy są tu niezawodne i licencjonowane, dzięki czemu macie też 100% gwarancji bezpieczeństwa i niezawodności, co przecież jest dla was równie ważne, jak sama zabawa. Nie zwlekajcie, próbujcie koniecznie tego rozwiązania już teraz.