Przewodnik dla graczy kasynowych

Jednoręki bandyta w kasynie online

Jeśli chodzi o gry slotowe, to jednoręki bandyta jest ich najpopularniejsza odmianą. Oczywiście w tym kontekście możemy mówić, że każdy tytuł należy do tej serii, przyjęło się wszak, że takie nazewnictwo otrzymuje pozycja o klasycznym rozwiązaniu, prostych układach, niemalże całkowicie pozbawiona dodatków jak Wild czy Scatter. Czy takie gry mogą być zatem atrakcyjne? Oczywiście, nic nie stoi tu na przeszkodzie. Prawda jest taka, że wielu graczy sięga po klasyki, bo gra się w nich szybciej, reguły są prostsze, a wygrane często przekraczają mimo wszystko kilka czy kilkadziesiąt tysięcy. To sporo, nawet jak dla wymagających graczy, dla których istotny jest wysoki poziom adrenaliny. Mając to wszystko na uwadze, specjalnie dla was przygotowaliśmy artykuł, który pokaże wam, jak wygląda jednoręki bandyta w kasynie online. Sprawdzamy zatem takie aspekty jak wygląd, dodatki, mechanika, dźwięki, a także potencjalne wygrane. Na tej podstawie bez trudu dobierzecie do siebie liczne pozycje, które wciągną na długie godziny i dostarczą unikatowej zabawy.

Podstawowe dane o jednorękich bandytach

Klasyczny jednoręki bandytaSą to gry, które najczęściej dostarczane są nam przez takie studia jak Microgaming, Novomatic, ale też Playtech czy Amatic Industries. Liczni deweloperzy dodają je do swojej oferty, dlatego tak istotne jest tu urozmaicenie. Główny atrybut, którym cechuje się każdy jednoręki bandyta to niezwykle prosta szata graficzna, która niejako odnosi się jeszcze do końca ubiegłego wieku, kiedy możliwości graficzne nie stały jeszcze na tak wysokim poziomie, jak to jest obecnie. W slangu młodzieżowy często na takie rozwiązania mówi się „pikseloza” co dotyczy bardzo dużych pikseli, dostępnych i widocznych na ekranie.

Gry tego rodzaju mają mimo tego niezwykle przejrzyste układy i wyglądają tak, by każdy gracz, nawet osoba, która loguje się po raz pierwszy, od razu wiedziała czego i gdzie się spodziewać. W górnej części widoczne jest zwykle bardzo duże logo, z kolei niezwykle często po prawej znajdziemy wszelkie układy zwycięskie oraz rozpiskę symboli, którą spotkacie w grze. To duża nowość dla tych, którzy grali do tej pory w nowinki, gdzie cała symbolika i możliwości ukryte są za przyciskiem „paylines”, skrywającym podstawowe dane o grze. Po obu stronach planszy dodatkowo znajdziecie zwycięskie układy (aczkolwiek niekoniecznie, zależy właśnie od tego ile ich jest i czy nie znajdują się po stronie prawej). W centralnej części widnieje oczywiście system bębnów. W klasycznych grach znajdziecie układ 3 x 3 czyli 3 bębny/kolumny oraz tyle samo rzędów, aczkolwiek najczęściej wygrywa tu tylko jedna, uwypuklona środkowa. Na dole z kolei dostępne jest menu gry, gdzie znajdziecie stan konta, ale też przyciski autostartu, opcji hazardu – jeśli jest – wyboru stawek i granych linii, a także duży guzik SPIN, który oczywiście odpowiada za rozruch. Wszystkiemu akompaniuje bardzo prosta muzyka, żywcem wyciągnięta z klasycznych filmów lat 90 czy też gier, testowanych wtedy na Amidze i Commodore.

Jak grać, by wygrać?

Jednoręki bandyta to bardzo prosta gra, która najczęściej wykorzystuje układ 3 x 3, aczkolwiek spotkamy czasem rozwiązania z jednym tylko rzędem, a od czasu do czasu, także z symboliką 5 x 3. Jest to wszak wyjątek, który dotyczy np. Book of Aztec. Ta gra od Amatic Industries to prawdziwy hit i klasyk o którym dobrze powiedzieć, bo oferuje dziesięć rozwiązań zwycięskich. Zwykle, co wspomnieliśmy wyżej, jest to tylko jedna opcja. Takich rozwiązań może być rzecz jasna więcej, jednakże dotyczy to tylko nielicznych gier.

Tytuły tego pokroju niezwykle często pozbawione są dodatków, co oznacza, że nie ma tu Wild – wymieniających inne symbole z mapy, ale teżProgresiv jackpotScatterów, które albo włączają darmowe spiny albo grę bonusową. Bardzo ciekawym urozmaiceniem będzie jednak opcja Gamble. Jest to tzw. hazard, który pozwala podwajać każdą wygraną pojawiającą się przy stole. Zwykle macie aż 50% szans na odniesienie sukcesu. Wybieracie kolor karty, który losowany jest z talii. Do wyboru jest czarna lub czerwona. Oczywiście dodatkowo można tu wygrać naprawdę pokaźne kwoty. Klasycznych jackpot może wynosić od 100 do nawet kilkudziesięciu tysięcy żetonów. Zamieniacie je potem na prawdziwe pieniądze, które są odpowiednikami tej waluty. Jeszcze lepiej sytuacja ma się tam, gdzie obserwujemy kumulację progresywną, co oznacza, że wygrana rośnie z każdą minutą, w zależności od tego ile osób gra w dany tytuł. Co ciekawe, wszystko to możecie sprawdzić przy pomocy wirtualnej waluty. To fikcyjne pieniądze, które nie będą od was wymagały zakładania nowego konta czy też dokonywania depozytu, nawet takiego o bardzo niskiej wartości. Jest ona przy tym nieskończona, w tym czasowo. Dzięki temu łatwo poznać wszystkie układy i symbole, które są widoczne w wideo slocie. Mając taką wiedzę łatwiej potem podejść do samej rozgrywki. Staje się łatwiejsza, a wy od razu możecie się nastawić na sukces, którym w tym przypadku będzie, cóż, wygrana pieniężna. Zapraszamy wszystkich, nie tylko wielbicieli klasyków.