Przewodnik dla graczy kasynowych

Play N'GO Producent Gier Hazardowych

Play N’ Go to marka, którą chcielibyśmy wam przedstawić. Nie robimy tego rzecz jasna bez powodu. Jest to twórca bardzo cenionych gier, wideo slotów. Do oferty dołączono jednak także gry stołowe, wideo pokera, zdrapki, bingo czy znacznie więcej. Różnorodność w tym zestawieniu pokazuje, jak pokaźnie rozwinęła się ta marka i jak wiele można od niej oczekiwać. Zresztą, wystarczyłoby tu w pierwszej kolejności napomknąć, że firma ta niezwykle często otrzymuje wszelkiej maści nagrody i wyróżnienia, które pokazują ich zaangażowanie w całościowy proces wdrożenia, opieki i nadzoru nad każdą grą, którą wypuszczają na rynek. Oczywiście mówimy tu dodatkowo o w pełni profesjonalnym podejściu do tematu, czego efektem są wszystkie punkty, które opisujemy dla was poniżej. Będzie o grach mobilnych, o ich podejściu do promocji, obsłudze klienta, nowościach w ofercie i więcej.

Play N'GO Producent Gier Hazardowych

Play N'GO Producent GierGdy tylko interesują was konkretne tytuły, Play N’ Go możecie kojarzyć chociażby z nowości w postaci Hugo Goal, które częściowo zostało opracowane pod kątem Mistrzostw Świata 2018. Do tego chodzi Cops N Robbers, Legacy of Egypt, Baker’s Treat, Sweet Alchemy, House of Doom, Big Win cat czy też Reactoonz. Pod koniec tego materiału po krótce przybliżymy wam część z gierek, abyście wiedzieli dokładnie czego się spodziewać. Niektóre z nich, jak Mermaid’s Diamond czy Leprechaun goes to Hell to prawdziwe klasyki swojej kategorii, dodatkowo wspaniale oprawione w doskonałą grafikę i… piękne kobiety. W grach Play N’ Go kusi niemalże wszystko, właśnie od grafiki poczynając, po muzykę czy też zastosowania mechaniczne, które są tu całkowicie wyjątkowe.

Na przestrzeni ostatnich lat takie hity jak Cloud Quest czy Rage to Riches i Fire Joker zyskały ogromną popularność. Nic zatem dziwnego, że przy obecnym rozwoju technologii użytkownicy chcieliby pograć w te tytuły także na urządzeniach mobilnych. Z początku nie wszystkie kasyna internetowe się do tego dostosowały, następnie tworzono aplikacje, które udostępniały część gier, które były nowsze i bardziej zoptymalizowane z takimi wymogami. Obecnie w zakresie wideo slotów od Play N’ Go macie pełną dowolność tego, na czym i dlaczego zagracie. Oznacza to oczywiście, że wszystkie gry dostępne są na urządzeniach mobilnych. Nie ma tu znaczenia, czy korzystacie z tabletu czy też smartfonu. System jak Android czy iOS także nie ma tu większego znaczenia, gdyż całość współpracuje z każdym możliwym oprogramowaniem. Poniżej dodatkowo opiszemy dla was kilka wybranych gier z ich oferty:

  • Rage to Riches: Gra opiera się o inwazję przerażających potworów na świat. Panuje tu system lawinowy, który świetnie sprawdził się u innych deweloperów. Mocna, aczkolwiek prosta szata graficzna będzie uzupełniona o fazy re-spin, wild czy scattery.

  • Cloud Quest: Jedna z gier, która pozwoliła pokazać się Play N’ Go całemu światu. Bardzo przyjazna i ciepła grafika została tu uzupełniona o jedną z kluczowych funkcjonalności. Jest to tzw. Miernik mocy, który uzupełnia się wraz z upływem gry.

  • Hugo: Gra bazuje na słynnej postaci, którą kojarzyć można jeszcze z końcówki lat 90. Głównym bohaterem jest tu stworek Hugo, który rozciąga się na całą planszę dając pokaźniejsze kwoty.

Wygląda obiecująco? Zatem dołączcie do zabawy i wybierzcie Play N’ Go! Gry dostępne są niemalże w każdym kasynie internetowym.